همان طور که می دانید ما در طول روز چندین بار از شیرآلات استفاده می کنیم. به همین دلیل شیرآلات مختلف موجود در خانه مانند دوش حمام، شیرآلات آشپزخانه، شیرآلات حمام و سرویس های بهداشتی و شلنگ ها از اهمیت زیادی برخوردار هستند. به دلیل اهمیت بالای این وسایل، خوب است که مدل های باکیفیت از برند های معتبر را خریداری کنید تا با گذر زمان نیاز به هزینه مجدد برای تعمیر یا تعویض شیرآلات خود نداشته باشید. یکی از برند های معتبر تولید کننده شیرآلات بهداشتی، برند KWC است که در این مطلب قصد معرفی آن را داریم.

درباره KWC

KWC
کی دبلیو سی یک کمپانی سوئیسی است که در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی فعالیت دارد. این برند کار خود را در سال 1874 در شهر زوریخ سوئیس آغاز کرد. در حال حاضر برند کی دبلیو سی از بزرگ ترین و معتبر ترین تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی در جهان است که محصولات آن تقریبا به اکثر کشور های دنیا صادر می شود. شیرآلات این برند در زمینه کیفیت، سهولت استفاده و مدیریت و مصرف بهینه آب زبانزد هستند.
شیرآلات برند KWC به دلیل داشتن تکنولوژی های پایدار، کیفیت برتر و همچنین طراحی هوشمندانه در دنیا شناخته می شوند. این محصولات با استفاده از آخرین و مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا طراحی و ساخته می شود. همچنین وظیفه کنترل کیفیت شیرآلات نیز به عهده بهترین متخصصان و تجهیزات روز دنیا است.
در حال حاضر مهم ترین هدف این برند، تولید شیرآلاتی با بهینه ترین ساختار ممکن برای صرفه جویی در مصرف آب است. شیرآلات این برند تقریبا تمامی استاندارد های جهانی را دریافت کرده اند.

شیرآلات مختلف برند KWC

KWC
• شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی
از تولیدات برند KWC می توان به شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی اشاره کرد. شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی این برند با توجه به فضای مرطوب حمام، دارای مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی هستند تا در مدت زمان طولانی نیاز به تعمیر و تعویض آن ها نداشته باشید. همچنین مقاومت بسیار خوب شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی این برند در برابر رطوبت باعث شده است تا احتمال خوردگی و کهنه شدن ظاهر شیرآلات به حداقل برسد.
اگر کیفیت بالای مواد به کار رفته در بیرون و درون شیرآلات برای شما مهم است، بهتر است که شیرآلات KWC را برای حمام و سرویس بهداشتی خود انتخاب کنید.
• شیرآلات آشپزخانه

از مهم ترین ویژگی هایی که شیرآلات آشپزخانه باید داشته باشند، می توان به راحتی در استفاده، مصرف بهینه آب و همچنین قابل نصب بودن روی انواع سینک اشاره کرد که شیرآلات برند کی دبلیو سی تمامی این قابلیت ها را دارد.

همان طور که می دانید شیر آب آشپزخانه از پر کاربرد ترین شیرآلات آشپزخانه است. به همین دلیل شیرآلات آشپزخانه KWC به نحوی طراحی شده اند که بتوانید به راحتی آن ها را باز و بسته کنید. این شیرآلات از موادی مقاوم ساخته می شوند و در برابر لکه نیز مقاوم هستند.

قیمت شیرآلات KWC

به دلیل تنوع بسیار بالای مدل های این برند، امکان قیمت گذاری مشخصی برای تولیدات آن وجود ندارد؛ اما طبیعتا هر چه کیفیت مواد به کار رفته در شیر بیشتر باشد و محصول از طراحی بهتری برخوردار باشد، قیمت بیشتری نسبت به مدل های معمولی خواهد داشت.

جمع بندی

در دنیا، برند های بسیار زیادی مشغول به تولید شیرآلات بهداشتی هستند. یکی از برند های بسیار معروف و معتبری که شیرآلات آن به دلیل کیفیت بالای خود شناخته می شود، برند KWC است. کی دبلیو سی یک برند سوئیسی است که در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی فعالیت دارد و محصولات آن تقریبا به تمامی دنیا صادر می شوند.

نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36