چینی کرد

اگر برای خرید محصولات چینی بهداشتی به بازار مراجعه کرده باشید، احتمالا می دانید که برند های بسیار زیادی در بازار هستند که این محصولات را تولید می کنند. بسیاری از برند ها در بازار، ایرانی و برخی از آن ها خارجی هستند. در چند وقت اخیر، برند های ایران با تولید محصولات با کیفیت بالا، موفق به رقابت با نمونه های خارجی باکیفیت شده اند. یکی از برند های معروف ایرانی که در زمینه تولید محصولات چینی بهداشتی با کیفیت بالا فعالیت دارد، برند چینی کرد است.

درباره چینی کرد

چینی کرد

برند چینی کرد در سال 1362 افتتاح شد. هدف اولیه این برند، تامین محصولات مورد نیاز بازار داخلی و ورود به بازار کشور های خاورمیانه و شمال آفریقا بود. در نتیجه از همان ابتدا این برند با تولید محصولات چینی بهداشتی با کیفیت بالا، فعالیت خود را شروع کرد. کارخانه این برند در زمینی 300 هزار متر مربع در شهر کرمانشاه واقع شده است.

این برند برای رسیدن به هدف خود از همان ابتدا کار خود را با راه اندازی یک خط تولید مدرن با تکنولوژی های روز دنیا شروع کرد. برند چینی کرد هم اکنون با توان تولید بیش از 1 میلیون و 200 هزار قطعه چینی بهداشتی در سال، یکی از بزرگ ترین برند های ایران در زمینه تولید محصولات چینی شناخته می شود.

این برند در حال حاضر سهم قابل توجهی از محصولات چینی بهداشتی ایران را در دست گرفته است. چینی کرد علاوه بر تولید محصولات چینی بهداشتی، در زمینه تولید کاشی فعالیت دارد و اولین خط تولید تولید کاشی خود را در سال 1386 راه اندازی کرد.

محصولات

تنوع محصولات این برند بالا است و شما می توانید محصولات چینی بهداشتی مختلفی مانند توالت ایرانی، روشویی و زیر دوشی، توالت فرنگی و دیگر لوازم چینی بهداشتی را در سبد محصولات برند چینی کرد پیدا کنید. با خط تولیدی که با تکنولوژی های روز دنیا توسط این برند احداث شده است، محصولات این برند با بالا ترین کیفیت و در مدل های بسیار متنوع با ویژگی های متفاوت تولید و به بازار عرضه می شوند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی

برند چینی کرد برای اطمینان خاطر مشتریان خود، کیفیت تمامی محصولات خود را ضمانت می کند و برای آن ها خدمات پس از فروش ارائه می دهد. برای مثال گارانتی بدنه توالت فرنگی یک تکه تا مدت سه سال و 6 ماه شامل خدمات رایگان برای تعمیر می شود.

جمع بندی

امروزه برند های ایرانی بسیاری هستند که در زمینه تولید محصولات چینی بهداشتی به دلیل کیفیت بالای محصولات نه تنها در بازار داخل، بلکه در بازار های جهانی نیز فعالیت دارند. یکی از برند های برتر ایرانی در زمینه تولید محصولات چینی بهداشتی، برند چینی کرد است. این برند فعالیت خود را از سال 1362 در کرمانشاه با راه اندازی یک خط تولید پیشرفته آغاز کرده و امروزه نیز به لطف کیفیت بالای محصولات خود موفق به کسب سهم قابل توجهی از بازار داخلی شده است.