کارخانه شیرآلات بهداشــتی قهرمان یکی از پیشـتازان در عرصه تولید شیرآلات بهداشتی ساختمانی و لوازم و تجهیزات حمام و شیرآلات الکترونیکی و بیمارستانی است. محصولات این کارخانه با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماشــین آلات روز دنیا تولیــد شــده و همچنیــن دارای استانداردهای بین المللی می باشد. از این رو شــرکت صنــعت شــیرآلات قهــرمان به جهــت ایجاداشتغال زایی پايدار در مناطق محروم اقدام به احداث اولین شهرک صنعتی خصوصی در کشور نموده است.

این مجموعه با مساحتی بالغ بر ۳۰ هکتار و بنایی حدود ۱۰۰ هزار متر مربع که شامل سوله های کارگاهی و ساختمان اداری می شــود، بزرگ‌تــرین مجموعه تولید شیرآلات در ایران و در روستای بلداشی شهرستان گرمی واقع در استان اردبیل است که ظرفیت بکار گیری بیش از ۳۰۰۰ نیروی کار داراست.

به جهت ارتقای کیفیت محصولات، تمامی مواد اولیه با بهترین دستگاه های مورد تایید استاندارد (كوانتوم متر) مورد آنالیز قرار می گیرند. كليه كارتريج های قهرمان از كشور اسپانيا و كمپاني SEDAL و شلنگ های مورد استفاده از کشور آلمان تهیه و استفاده می شوند. لازم بذکر است این قطعات دارای بالاترین کیفیت بوده و استاندارهای اروپا و کشورهای پیشرفته را دارا می باشند. شرکت صنعت شیرآلات قهرمان امیدوار است با تلاش شبانه روزی و حمایت شما مصرف کننده محترم بتواند علاوه بر تامین نیاز بازار داخل ایران با عرضه در دیگر کشورها نیز باعث سربلندی نام ایران باشد.

شماره تماس خدمات:

۰۲۱-۷۷۳۳۹۸۸۹

نمایش 1–12 از 51 نتیجه

نمایش 9 24 36

شیر توالت قهرمان مدل آبشار ۲

۶۶۹,۰۸۰ تومان
سفید
کروم

شیر توالت قهرمان مدل ارکیده

۱,۱۹۵,۹۲۰ تومان۱,۲۴۱,۶۸۰ تومان

شیر توالت قهرمان مدل اسپانیایی

۷۱۶,۳۸۰ تومان

شیر توالت قهرمان مدل ایتالیایی

۸۰۰,۰۰۰ تومان

شیر توالت قهرمان مدل بهادر

۶۷۹,۴۰۰ تومان

شیر توالت قهرمان مدل سهند

۶۴۹,۳۰۰ تومان

شیر توالت قهرمان مدل فلت رویال

۹۹۱,۵۸۰ تومان

شیر دوش قهرمان مدل آبشار ۲

۷۹۲,۰۶۰ تومان
سفید
کروم

شیر دوش قهرمان مدل ارکیده

۱,۲۹۸,۸۸۰ تومان۱,۳۴۰,۲۴۰ تومان

شیر دوش قهرمان مدل اسپانیایی

۸۹۳,۲۰۰ تومان

شیر دوش قهرمان مدل ایتالیایی

۸۳۷,۶۴۰ تومان

شیر دوش قهرمان مدل بهادر

۸۲۴,۷۴۰ تومان