شودر

شیرآلات از مهم ترین لوازم خانه محسوب می شوند. به همین دلیل بهتر است شیرآلات خود را همیشه از بهترین برند های بازار خریداری کنید تا در طولانی مدت نیازی به تعویض و تعمیر آن ها نداشته باشید. امروزه برند های بسیار زیادی هستند که شیرآلات بهداشتی خود را تولید و به بازار عرضه می کنند. یکی از برند های ایرانی محبوب که شیرآلات آن کیفیت بسیار بالایی دارند، برند شودر است. این برند ایرانی، یکی از محبوب ترین برند های تولید کننده شیرآلات بهداشتی در بازار محسوب می شود.

درباره برند

شودر

در سال های اخیر برند های ایرانی در زمینه تولید شیرآلات و لوازم بهداشتی ساختمان پیشرفت بسیار کرده اند. یکی از برند هایی که در این زمینه پیشرفت های بسیاری کرده، برند شودر است. مهم ترین هدف این برند، تولید شیرآلات کاربردی و زیبایی است که به طراحی جزئیات آن ها توجه زیادی شده است. به همین دلیل است که این شرکت شعار برند خود را (شودر، چون جزئیات مهم است) انتخاب کرده است و از آن در تمام تبلیغات خود استفاده می کند.

علاوه بر این یکی از عواملی که باعث متمایز شدن شیرآلات شودر با دیگر برند ها می شود، دوام و کیفیت بالا و مصرف آب بهینه است. شیرآلات این برند با محیط زیست سازگاری دارند و در طراحی های کلاسیک و مدرن عرضه می شوند. از سبد محصولات این برند می توان به شیر توالت، شیر روشویی، شیر حمام و آشپزخانه، انواع شیرآلات توکار، شیر دوش و دیگر شیرآلات ساختمان اشاره کرد.

در تولید تمام محصولات شودر، استاندارد های اروپایی و جهانی رعایت شده است؛ زیرا محصولات این برند مطابق با فناوری روز دنیا ساخته می شوند. در واقع این برند را می توان یکی از پیشگامان تولید شیرآلات طرح استیل درک شور دانست.از میان برخی از گواهینامه هایی که شودر کسب کرده است می توان به استاندارد ISO 9001 در مدیریت کیفیت، استاندارد ISO 14001 در سیستم مدیریت زیست محیطی و دیگر گواهینامه های داخلی و بین المللی اشاره کرد.

تاریخچه برند

تاریخچه

شودر فعالیت خود را از سال 1370 با امکانات و تعداد پرسنل محدود آغاز کرد. در ابتدای کار، این برند تنها محصولات را مونتاژ می کرد؛ اما بعد از گذشت زمان و در سال 1378 بزرگ ترین جهش خود را تجربه کرد. اولین کارخانه شودر در همین سال در زمینی به مساحت 6000 متر مربع در شهرک صنعتی عباس آباد در نزدیکی تهران راه اندازی شد. از آن زمان تا کنون این برند پیشرفت های بسیاری کرده است و بیش از 90 خط تولید با نیرو های متخصص دارد.

جمع بندی

اگر قصد دارید که شیرآلات بهداشتی ساختمان خریداری کنید، باید از بین برند های مختلف در بازار، یکی را انتخاب کنید. یکی از برند های محبوب ایرانی تولید شیرآلات بهداشتی که با طراحی با جزئیات و کیفیت بالا شناخته می شود، برند شودر است. برند شودر فعالیت خود را از سال 1370 آغاز کرده است و در حال حاضر یکی از برترین برند های تولید کننده شیرآلات در ایران محسوب می شود.