شیرآلات شودر، از سال 1370 در زمینه تولید و عرضه شیرآلات بهداشتی با هدف خلق محصولات باکیفیت و کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی، با تکیه و توجه به تمام جزییات، مانند دوام و زیبایی و دانش مهندسیِ مطابق با فناوری روز دنیا، آغاز به فعالیت نمود. این نگاه دقیق و توجه به تمام جزییات، درخشیدن نام شودر را بین دیگر رقبا به همراه داشته است.

دقت در جزییات یعنی تکامل زیبایی، یعنی مهندسی و تناسب در طراحی و دوام بالا. اما دقت و نگاه دقیق به تمام جزییات تنها گام اول است. در هزاره‌ی سوم که سرعت رشد و تحول فناوری در کنار مصرف بهینه‌ی آب بیش از پیش برجسته شده است، شیرآلات شودر با در دست داشتن نبض بازار و آگاه بودن از نیاز مشتریان و با بکارگیری از فناوری‌های پیشرفته، طراحی به‌روز، کیفیت بالای تولید و توجه به تمام جزییات، خدمات پس از فروش، آموزش فنی و تامین حداکثری رضایت مشتریان توانسته با برندهای مطرح جهانی برابری کند.

امروزه شیرآلات شودر با تکیه بر تجربیات ارزنده‌ی گذشته و نیز تولید کارآترین، با دوام ترین، زیباترین و در عین حفظ تناسب با نیاز مشتریان، گامی بلند و ماندگار برداشته است تا به پشتوانه طراحی آلمانی و تولید ایرانی سطح کیفیت صنعت شیرآلات ایران را ارتقاء ببخشد.

شماره تماس خدمات:

۰۲۱-۳۵۱۹

نمایش 1–12 از 60 نتیجه

نمایش 9 24 36

شیر آفتابه شودر مدل اپال

۹۱۵,۵۵۶ تومان

شیر آفتابه شودر مدل اطلس توپلاس

۷۲۱,۰۲۴ تومان

شیر آفتابه شودر مدل لرد

۹۸۰,۶۵۸ تومان

شیر آفتابه شودر مدل مانا

۹۱۵,۵۵۶ تومان
کروم

شیر توالت توکار شودر مدل رومر

۱,۱۳۳,۱۳۶ تومان
طلایی
کروم

شیر توالت توکار شودر مدل زیگموند

۱,۳۹۰,۰۱۸ تومان۱,۶۲۷,۰۳۴ تومان
کروم

شیر دوش توکار شودر مدل رومر تیپ ۴ با سردوش ABS

۲,۴۴۸,۶۷۸ تومان
طلایی
کروم

شیر دوش توکار شودر مدل زیگموند تیپ ۴ با سردوش ABS

۳,۰۳۹,۶۷۰ تومان۳,۸۸۱,۷۸۲ تومان

شیر دوش شودر مدل اپال

۹۷۲,۷۴۶ تومان

شیر دوش شودر مدل اطلس توپلاس

۷۶۶,۰۸۸ تومان

شیر دوش شودر مدل لرد

۱,۰۴۱,۸۹۰ تومان

شیر دوش شودر مدل مانا

۹۷۲,۷۴۶ تومان