ایمن آب

یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین وسایل در ساخت و ساز، محصولات سرویس بهداشتی و حمام هستند. امروزه برند های ایرانی بسیار زیادی در زمینه تولید این لوازم و محصولات فعالیت می کنند. یکی از بهترین برند های ایرانی که کیفیت محصولات آن با نمونه های خارجی برابری می کند، برند ایمن آب است. محصولات این برند علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مقرون به صرفه ای دارند. در ادامه برای آشنایی بیشتر درمورد تاریخچه برند ایمن آب توضیح خواهیم داد.

تاریخچه برند

این برند با نام مجموعه تولیدی ایمن آب اسپادانا در شهر اصفهان در سال 1372 فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات بهداشتی ساختمانی آغاز کرد و از زمان فعالیت خود تاکنون محصولات مختلفی را مانند کاهنده مصرف آب، جا دستمال کاغذی، سطل پدالی، برس و فلاش تانک علاوه بر نام اصلی خود، با نام های زرفام و آبسو به بازار عرضه کرده است.

از مهم ترین افتخارات این شرکت می توان به طراحی پمپ جا مایع و فلاش تانک های دو حالته که دارای دو حالت کششی و فشاری هستند، اشاره کرد. همچنین اولین فلوتر دیافراگمی ایرانی را این برند تولید کرده است. برند ایمن آب همواه در تلاش است با گسترش واحد تحقیق و توسعه شرکت خود و آشنایی با نیاز های مصرف کنندگان، پاسخگوی نیاز آن ها به بهترین نحو باشد.

هدف اصلی این برند همواره ارائه محصولات با کیفیت بالا و ماندگار برای رقابت با نمونه های خارجی بوده است. علاوه بر این، در محصولات ایمن آب از فناوری هایی که میزان مصرف آب را به حداقل می رساند، استفاده شده است.

بخش تحقیق و توسعه

ایمن آب

مهم ترین بخش شرکت ایمن آب که وظیفه تولید محصولات نوین با ویژگی های خاص و منحصر به فرد را دارد، بخش تحقیق و توسعه است. این بخش به عنوان بخش طراحی محور و پیشرو در زمینه طراحی و تولید محصولات بهداشتی در ایران شناخته می شود. بخش تحقیق و توسعه سعی می کند با بهینه سازی روش های تولید سنتی و جایگزین کردن آن ها با ساختار های مکانیزه و صنعتی، کیفیت محصولات را ارتقا دهد و آن ها را هر چه بیشتر به استاندارد های جهانی نزدیک کند. بخش تحقیق و توسعه شرکت ایمن آب خود شامل این سه بخش اصلی می شود:

  • آزمایشگاه
  • واحد طراحی
  • واحد فنی و مهندسی

مهم ترین اهداف شرکت ایمن آب

اهداف

مهم ترین اهداف این شرکت عبارت اند از:

  • افزایش رضایت مشتریان با ارتقا کیفیت محصولات
  • حضور موفق در بازار های داخلی و جهانی و افزایش سهم خود از بازار
  • افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها
  • جلوگیری از مصرف آب بی رویه با تولید محصولات باکیفیت

جمع بندی

اگر به فکر تهیه شیرآلات ساختمانی و محصولات بهداشتی برای حمام و سرویس بهداشتی خود هستید، می توانید محصولات برند ایمن آب را در نظر بگیرید. ایمن آب یکی از برند های ایرانی معتبر است که در زمینه تولید محصولات بهداشتی باکیفیت مانند شیرآلات برای حمام و سرویس بهداشتی فعالیت می کند.