ایلیا استیل

در سال های اخیر برند های ایرانی سهم قابل توجهی از بازار لوازم خانگی و تولیدات تجهیزات آشپزخانه را کسب کرده اند که این موضوع به دلیل افزایش سطح کیفی قابل توجه محصولات است. اگر درمورد بازار لوازم آشپزخانه ایرانی کمی تحقیق کرده باشید، احتمالا یکی از برند هایی که نام آن را شنیده اید، برند ایلیا استیل است. این برند در حال حاضر از شرکت های معتبر و معروف در زمینه تولیدات آشپزخانه محسوب می شود. در ادامه برای آشنایی بیشتر به معرفی این برند خواهیم پرداخت.

درباره ایلیا استیل

برند ایلیا استیل را گروه صنعتی فردوس کاران امید در سال 1385 تاسیس نمود. فعالیت اولیه این برند، واردات ورق های استیل ضد زنگ بود؛ اما بعد از آن به کمک نیرو های متخصص و با تجربه چندین ساله تصمیم گرفت تا خط تولید محصولاتی مانند سینک ظرفشویی، اجاق گاز، فر و هود را در کارخانه راه اندازی کند.

در حال حاضر محصولات این برند به دلیل کیفیت بالا، توانسته اند بعد از دو دهه تلاش های فراوان به سهم قابل توجهی از تولیدات لوازم آشپزخانه دست پیدا کند.

هود های ایلیا استیل

برند ایلیا استیل در زمینه تولید هود، مدل های بسیار مختلفی را به بازار عرضه کرده است، برخی از هود های تولید شده توسط این برند عبارت اند از:

  • هود های شومینه ای

هود های شومینه ظاهری شبیه به قیف برعکس دارند. به همین دلیل کاملا صفحه اجاق گاز را می پوشانند تا مکش قوی داشته باشند. وجود موتور توربو، سنسور دود و دما و داشتن قدرت مکش بین 400 تا 700 از جمله ویژگی های هود های شومینه ای ایلیا استیل است.

  • هود مورب

هود های مورب ظاهر زیبایی دارند و با زاویه 45 درجه روی اجاق گاز نصب می شوند. صفحه کنترل لمسی، ریموت کنترل و سنسور دود و دما از جمله ویژگی های هود های مورب این برند است.

  • هود مخفی

هود های مخفی این برند کوچک تر طراحی می شوند و قدرت مکش کمتری دارند؛ اما هنوز هم به عنوان یک هود آشپزخانه می توانند به خوبی کار خود را انجام دهند.

سینک ظرفشویی های ایلیا استیل

ایلیا استیل

برخی از سینک ظرفشویی های تولید شده توسط برند ایلیا استیل عبارت اند از:

  • سینک های توکار

این مدل از سینک ها درون کابینت نصب می شوند. برای نصب این مدل از سینک ها لازم است که از قبل مکانی را برای آن ها مشخص کرده باشید. از جمله ویژگی های سینک های توکار ایلیا استیل می توان به ظاهر زیبا اشاره کرد.

  • سینک زیر کابینتی

سینک های زیر کابینتی جدید ترین نوع سینک از سینک های ظرفشویی این برند محسوب می شوند و بیشتر برای خانه هایی با دکوراسیون مدرن مناسب اند.

  • سینک روکار

سینک روکار ایلیا استیل به دلیل نصب آسان برای تمامی آشپزخانه ها مناسب است. سینک های روکار این برند  با استفاده از بست های فلزی به دیوار پیچ می شوند.

اجاق گاز های ایلیا استیل

اجاق گاز های تولید شده توسط این برند با استفاده از بهترین مواد اولیه ساخته شده اند و تمامی استاندارد های کیفی را دارند. به دلیل ساخت این اجاق گاز ها با مواد اولیه با کیفیت، اجاق در برابر حرارت، رطوبت و فشار بسیار مقاوم است.

فر های ایلیا استیل

فر ایلیا استیل

فر های تولید شده توسط برند ایلیا استیل به دو دسته فر برقی و فر برق و گاز تقسیم می شوند.

  • فر های برقی

فر های برقی این برند در هفت مدل عرضه شده اند. تمامی محصولات در یک سطح قرار دارند؛ اما وجود برنامه های متفاوت برای پخت و پز آن ها را از یکدیگر متفاوت می سازد.

  • فر برق و گاز

فر برق و گاز این برند در دو مدل عرضه شده است که هر دو مشخصات فنی یکسانی دارند؛ اما امکاناتی مثل گریل، درب سه جداره، ریل تلسکوپی و سنسور های مختلف باعث ایجاد تفاوت بین دو مدل شده است.

جمع بندی

یکی از برند های ایرانی معتبر در حوزه تولید لوازم خانگی، برند ایلیا استیل است. محصولات و تولیدات این برند به دلیل استفاده از مواد اولیه با کیفیت و کمک گرفتن از بهترین متخصصان کشور، قابلیت رقابت با بهترین نمونه های خارجی و ایرانی را با قیمتی مقرون به صرفه دارند. به همین دلیل است که برند ایلیا استیل موفق شده است در طول دو دهه فعالیت خود در کشور، سهم قابل توجهی از بازار را به دست بیاورد. اگر به دنبال خرید لوازم آشپزخانه هستید، توصیه می کنیم که نگاهی به تولیدات این برند نیز داشته باشید.