استیل البرز

اگر برای خرید سینک و شیرآلات به بازار مراجعه کنید، برند های بسیار مختلفی را مشاهده خواهید کرد. برخی از این برند ها خارجی و برخی نیز ایرانی و تولید داخل هستند. خوشبختانه سهم برند های ایرانی به دلیل تولیدات با کیفیت هر ساله رو به افزایش است. یکی از برند های ایرانی که اکثر افراد با آن آشنایی دارند، برند استیل البرز است. این برند در زمینه تولید شیرآلات و سینک فعالیت دارد و به دلیل محصولات با کیفیت خود توانسته است به سرعت سهم بزرگی از بازار را به دست آورد. در ادامه بیشتر به معرفی این برند خواهیم پرداخت.

معرفی برند استیل البرز

استیل البرز

برند استیل البرز را نوید ایزد پناه در سال 1371 تاسیس کرد. تمام تلاش این برند تولید محصولات با کیفیت به کمک نیرو های کار آزموده و استفاده از مواد مرغوب است و همین باعث شده است تا سهم قابل توجهی از بازار لوازم توکار آشپزخانه و همچنین شیرآلات و سینک را به دست آورد.

برند استیل البرز از اولین تولید کنندگان و صادر کنندگان پیشگام سینک های ظرفشویی استیل در خاورمیانه محسوب می شود. این برند فعالیت خود را با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات صنعتی آن زمان با ظرفیت تولید 200 هزار قطعه سینک در سال آغاز کرد و پس از سال ها کسب تجربه و پیشرفت، تولیدات خود را به یک میلیون و پانصد هزار قطعه در سال ارتقا داد. در حال حاضر تولیدات این برند شامل اجاق گاز، هود، سینک، لوازم توکار و دیگر تجهیزات آشپزخانه می شود.

خوب است بدانید که محصولات برند استیل البرز به دلیل کیفیت بالا، علاوه بر بازار های داخلی به بیش از 40 کشور جهان از جمله کشور های خاورمیانه، خاور دور، کانادا، جنوب آفریقا، اقیانوسیه و حتی اروپا نیز عرضه می شود.

استیل البرز در آغاز فعالیت خود برای تولید بهترین محصولات، اقدام به واردات بهترین ورق های استیل ضد زنگ نمود. ورق های مورد استفاده این برند از کشور های فرانسه و ژاپن وارد می شوند و دارای استاندارد های معتبر جهانی JIS و ASTM آمریکا هستند.

مهم ترین افتخارات برند استیل البرز

افتخارات برند

  • قرار گرفتن در بین بیست برند برتر کشور برای دو سال متوالی
  • صادر کننده نمونه کشور در سال های 1384 و 1385 با صادر کردن محصولات به بیش از 40 کشور جهان
  • کسب گواهینامه های IQNET، CSQ، MIS، CISQ، IMQ، UKAS
  • کسب علامت استاندارد تشویقی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران
  • دارنده تندیس طلایی کیفیت از سوییس و آلمان
  • تنها برند دارنده نشان استاندارد سینک در ایران
  • دارنده نشان iui5002 از سوی اتحادیه بین المللی برای اختراعات و نوآوری های صنعتی
  • اولین تولید کننده سینک های شیشه ای در ایران
  • دارنده برچسب انرژی a برای کلیه اجاق گاز ها و فر ها در ایران

جمع بندی

در سال های اخیر برند های ایرانی موفق شده اند تا سهم قابل توجهی از بازار محصولات آشپزخانه را به خود اختصاص دهند و دلیل این اتفاق نیز کیفیت بسیار بالای محصولات ایرانی در مقایسه با قیمت مقرون به صرفه آن ها نسبت به نمونه های خارجی است. یکی از برند های محبوب ایرانی در زمینه تولید سینک، هود، فر و دیگر لوازم توکار آشپزخانه، برند استیل البرز است.