چینی بهداشتی مروارید

در چند سال اخیر بازار محصولات چینی بهداشتی رونق بیشتری پیدا کرده است و همین موضوع پیدا کردن بهترین گزینه را برای خرید سخت تر از پیش می کند. یکی از با سابقه ترین برند های تولید چینی بهداشتی در ایران، برند چینی بهداشتی مروارید است که با به کارگیری دانش فنی و استفاده از ماشین آلات به روز و پیشرفته، همواره توانسته است که نام خود را درخشان نگه دارد. در ادامه به معرفی این برند و بررسی محصولات آن خواهیم پرداخت.

آشنایی با برند چینی مروارید

کارخانه چینی بهداشتی مروارید در سال 1368، تحت نام تجاری مروارید آغاز به کار نمود. این کارخانه از همان ابتدای فعالیت خود، خوش درخشید و با ظرفیت تولید 3000 تن محصول در سال، توانست سهم قابل توجهی از بازار چینی بهداشتی را به خود اختصاص دهد؛ اما در همین مرحله متوقف نشد و با به کار گرفتن ماشین آلات مجهز تر و استفاده از مواد اولیه مرغوب، طی سه دهه توانست تولیدات خود را به 19000 تن در سال افزایش دهد.

امروزه مجموعه چینی بهداشتی مروارید محصولات خود را تحت نام هایی مثل مروارید، مروارید پلاس و یونیک به بازار عرضه می کند.

یکی از نکات حائز اهمیت درباره چینی مروارید این است که این مجموعه همیشه تلاش بوده است تا با استفاده از نوآوری های جدید، راهی به سمت صرفه جویی بیشتر در مصرف آب و ارتقای سطح بهداشت و سلامت باز کند.

بررسی محصولات برند چینی بهداشتی مروارید

چینی بهداشتی مروارید

پیش تر اشاره کردیم که برند چینی بهداشتی مروارید هم اکنون یکی از قدیمی ترین و بهترین تولید کنندگان محصولات چینی بهداشتی به شمار می رود. محصولات این برند همگی از شفافیت، ضخامت و مقاومت بینظیری برخوردار اند. علاوه بر این طراحی های خاص و جذاب از دیگر تمایزات محصولات این برند به حساب می آید.

محصولات برند مروارید امروزه شامل روشویی و رو کابینتی، توالت فرنگی های یک تکه، توالت فرنگی های دو تکه، توالت فرنگی های وال هنگ و توالت ایرانی می شوند که همگی از کیفیت بالایی در تولید بهره مند هستند.

ویژگی های خاص محصولات چینی بهداشتی مروارید

ویژگی های خاص

تمامی محصولات برند مروارید با کیفیت بسیار بالا تولید و به بازار عرضه می شوند، به طوری که توانایی رقابت با نمونه های اروپایی را دارند. علاوه بر این، محصولات این برند مقاومت بالایی در برابر وزن سنگین و ضربه ارائه می دهند که این تضمین کننده عمر بیشتر محصولات است. در کنار این ویژگی ها می توان به مزایایی از جمله مطابقت با استاندارد های ایران و اتحادیه اروپا، شفافیت و درخشندگی، طراحی زیبا و با دوام، ماندگاری بالا و قیمت مناسب اشاره کرد.

جمع بندی

برند چینی بهداشتی مروارید یکی از قدیمی ترین و بهترین تولید کنندگان محصولات چینی بهداشتی در ایران است که به دلیل کیفیت بالای محصولات و طراحی های خاص و زیبای محصولاتش در میان مردم شناخته شده است. محصولات این برند مطابق با استاندارد های جهانی تولید و با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه به بازار عرضه می شوند. اگر قصد خرید انواع توالت یا سینک روشویی را دارید، محصولات برند چینی بهداشتی مروارید یک از بهترین گزینه ها برای شما خواهند بود.