پارس سرام

محصولات بهداشتی چینی شامل محصولاتی مانند توالت فرنگی، روشویی، توالت ایرانی و همچنین زیردوشی می شود. این محصولات لعاب سرامیکی دارند و به علت صیقلی بودن و جذب آب تقریبا صفر، کاملا بهداشتی محسوب می شوند. امروزه در ایران شرکت های بسیار زیادی وجود دارند که در زمینه تولید محصولات بهداشتی چینی فعالیت دارند اما؛ یکی از برند های قدیمی و بسیار معتبر ایرانی که به دلیل تولید محصولات با کیفیت شناخته شده است، برند ایرانی پارس سرام است. برای آشنایی بیشتر در ادامه قصد داریم درمورد این برند توضیح دهیم.

تاریخچه برند

پارس سرام

برند پارس سرام در سال 1346 فعالیت خود را برای تولید محصولات چینی بهداشتی آغاز کرد. این برند از همان ابتدای کار خود با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات روز آن زمان و کمک گرفتن از کادری خلاق و متخصص در زمینه طراحی و ساخت محصولات تصمیم گرفت تا سهم قابل توجهی از بازار محصولات چینی را به خود اختصاص دهد. به همین دلیل بخش ویژه کنترل کیفی و خط تولید این کارخانه را متخصصان ایتالیایی در حاشیه جنوب شرق تهران تاسیس نمودند.

برای آشنایی بیشتر با برند پارس سرام خوب است بدانید که این برند در حال حاضر ظرفیت ساخت سالانه 14200 تن محصولات چینی از جمله توالت فرنگی، روشویی کابینتی، توالت ایرانی، زیر سنگی و انواع روشویی پایه دار را در سایز های مختلف و با مدل ها و طراحی های گوناگون دارد. این برند در حال حاضر یکی از بزرگ ترین برند های ایرانی تولید کننده محصولات چینی بهداشتی محسوب می شود.

تابلو های سرامیک و کاشی و همچنین محصولات چینی بهداشتی که این برند ساخته شده است، از زیبا ترین و باکیفیت ترین محصولات کشور به حساب می آیند. در واقع مجموعه پارس سرام در زمینه ساخت محصولات خود علاوه بر کیفیت بالا، به هنر و طراحی نیز توجه ای کرده است که منجر به تولید محصولات باکیفیت و در عین حال زیبا شده است.

محصولات برند پارس سرام

کیفیت

برند پارس سرام در زمینه تولید لوازم چینی بهداشتی مختلف فعالیت دارد. برای مثال توالت فرنگی، توالت ایرانی، مدل های مختلف روشویی کابینتی، روشویی پایه دار و زیر سنگی بخشی از تولیدات این برند است. محصولاتی که این برند تولید می کند، به ادعای خود برند پارس سرام کمترین جذب آب را دارند و میزان آن تقریبا به صفر نزدیک است. رضایت بالای مشتریان نسبت به محصولات تولید شده این برند نشان دهنده کیفیت بالای محصولات پارس سرام است.

جمع بندی

یکی از محصولات ضروری که هر خانه ای به آن ها نیاز دارد، محصولات چینی بهداشتی هستند. محصولات چینی بهداشتی شامل اقلامی مانند توالت فرنگی، توالت ایرانی، مدل های مختلف روشویی و… می شوند. در حال حاضر برند های بسیار زیادی در بازار فعالیت دارند که مشغول تولید محصولات چینی بهداشتی هستند؛ اما یکی از برند های قدیمی و معتبر در این حوزه، برند ایران پارس سرام است. این برند فعالیت خود را از 1346 آغاز کرد و هم اکنون با توان تولید بیش از 14200 تن محصولات چینی بهداشتی از بزرگ ترین برند های فعال در این زمینه محسوب می شود.