شیرآلات کلار

شیرآلات بخش جدایی ناپذیری از زندگی روزمره ما هستند و نقش حیاتی ای در بهداشت، رفاه و آسایش ما ایفا می کنند. شیرآلات به دلیل اهمیت بسیار بالا و بازار بزرگ، تولید کننده های مختلفی دارند. در حال حاضر در بازار ایران برند های ایرانی تولید کننده شیرآلات بسیار زیادی وجود دارند که کیفیتی در سطح استاندارد های بین المللی ارائه می دهند. یکی از محبوب ترین برند های ایرانی تولید کننده شیرآلات برند کلار است. در ادامه به معرفی شیرآلات کلار خواهیم پرداخت.

درباره برند کلار

شیرآلات کلار

کلار یکی از برند های ایرانی با کیفیت است که در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی فعالیت دارد. کلار از اولین برند های تولید کننده شیرآلات توکار در ایران به حساب می آید. کیفیت محصولات این برند مطابق با استاندارد های سخت گیرانه اروپایی است؛ به طوری که می توان کیفیت محصولات این برند را هم سطح برند های برتر در ایران و خارج از ایران دانست.

سابقه برند کلار به سال 1375 باز می گردد. این برند در سال 1375 در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی ساختمان، کار خود را با نام تجاری پویا آغاز کرد. نام تجاری پویا تا سال 1382 متعلق به این برند بود و بعد از آن مدیران شرکت تصمیم گرفتند تا نام شیرآلات کلار را برای برند خود انتخاب کنند. از آن زمان به بعد برند کلار با کسب مجوز های لازم در زمینه تولید شیرآلات صنعتی توپی و بهداشتی، محصولات خود را با نام تجاری جدید کلار به بازار عرضه کرد.

نقطه اوج این برند به سال 1383 باز می گردد؛ یعنی سالی که کیفیت محصولات این برند ارتقا چشمگیری یافت. ارتقا کیفیت محصولات این برند منجر شد تا شیرآلات کلار موفق شود نشان ملی استاندارد را در سال 1384 کسب کند. مهم ترین دلیل ارتقا کیفیت محصولات این برند رویکرد ثابت مدیران و تلاش بی وقفه پرسنل تیم این برند بوده است.

آخرین تغییرات این برند مربوط به سال 1397 می شود. برند شیرآلات کلار با هدف رقابت با برند های خارجی اقدام به طراحی و تولید شیرآلات توکار کرد. شیرآلات توکار این برند با استفاده از به روز ترین و بهترین تکنولوژی های روز دنیا تولید می شوند.

ویژگی محصولات شیرآلات بهداشتی کلار

ویژگی محصولات

مهم ترین ویژگی شیرآلات کلار در کنار کیفیت بسیار بالا تنوع زیاد و زیبایی طراحی آن ها است. محصولات این برند در رنگ های متنوعی از جمله کروم، کروم مات، مشکی، طلایی مات و سایر رنگ های سفارشی تولید می شوند. از دیگر ویژگی های مهم محصولات این برند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آبکاری محصولات با ضخامت بالای 30 میکرون
  • استفاده از کارتریج اروپایی کروکس
  • برخورداری از پرلاتور نئوپرل سوئیس
  • بدنه مقاوم
  • ظاهر زیبا

جمع بندی

اگر به فکر تهیه شیرآلات برای خانه خود هستید با ورود به بازار با برند های بسیار زیادی رو به رو خواهید شد. برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید، لازم است که با برند های مختلف آشنا شوید. یکی از برند های ایرانی محبوبی که در بازار تولید شیرآلات فعالیت دارد، برند کلار است. کلار یکی از برند های ایرانی و با سابقه تولید کننده شیرآلات است که در این مقاله به معرفی آن پرداختیم.