در گذشته فلاش‌تانک حجم زیادی داشتند و بعضا ظاهر مناسبی هم نداشتند. به مرور زمان اندازه آنها کوچکتر شد تا آنجا که برخی از آنها تنها ۳ یا ۴ سانتی‌متر عمق داشتند. همین طور طرح‌ها و رنگ‌های جدید آنها باعث زیباتر شدن فضای سرویس بهداشتی می‌شود. اما امروزه برای اینکه فضای کمتری از سرویس بهداشتی اشغال بشود و همین طور به زیبایی آن افزوده بشود از فلاش‌تانک‌های توکار استفاده می‌شود. مخزن و ساختار فلاش‌تانک درون دیوار قرار می‌گیرد و با استفاده دکمه‌هایی که روی دیوار نصب می‌شوند به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید. اگردر مطلب قبل با توالت‌فرنگی‌های وال‌هنگ آشنا شده باشید می‌دانید که آنها هم از فلاش‌تانک‌های توکار استفاده می‌کنند.

چه مدل‌ و برندی را برای فلاش‌تانک توکار پیشنهاد می‌کنید؟

تنوع اصلی فلاش‌تانک‌های توکار برای دکمه‌های آن است که طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی دارد اما ساختار آن هم در برندهای مختفل کمی متفاوت است. ما در فروشگاه خیابان بنی‌هاشم فلاش‌تانک‌ ایران را توصیه می‌کنیم که هم تنوع بالایی در طرح و رنگ دکمه در اختیارتان می‌گذارد هم قیمت و کیفیت مناسبی دارد و می توان گفت از پرفروش‌ترین برندهای ایرانی است.

شوروم مجازی

به تازگی فلاش تانک ایران در سایت خود شوروم مجازی تهیه کرده است که به راحتی می‌توانید داخل آن مدل‌های مختلف این برند معتبر را مشاهده کنید. از این طریق می‌توانید وارد شوروم مجازی فلاش‌تانک ایران شوید.

فلاش‌تانک‌های روکار اسلیم یا با عرض کم در طرح‌های مختلف

نصب برای توالت‌های ایرانی یا زمینی

برخی افراد تصور می‌کنند که فلاش‌تانک‌های توکار مختص توالت‌فرنگی‌ها هستند در صورتی که این طور نیست. شما می‌توانید با تهیه فلاش‌های تانک‌ها توکار مخصوص توالت‌های ایرانی یا زمینی از مزایای این نوع فلاش‌تانک‌ها بهره ببرید.

معایب فلاش‌تانک توکار چیست؟

با توجه به اینکه ساختار آن داخل دیوار است طبیعتا تعمیر و تعویض قطعات آن مشکل‌تر و همین‌طور هزینه بیشتر دارد. به همین دلیل توصیه می‌شود از برندهای معتبری مانند فلاش‌تانک ایران یا شودر استفاده کنید تا کیفیت بهتر داشته در نتیجه احتمال خرابی آن کمتر بشود. البته این طور نیست که لزوما مجبور به تخریب دیوار باشید و برخی مواقع صرفا با برداشتن کلیدهای نصب شده روی دیوار تعمیرکار می‌تواند مشکل شما را برطرف کند.

فلاش‌تانک توکار یا روکار کدام مناسب من است؟

در صورتی که مشکل خاصی با طرح و اندازه فلاش‌تانک‌های روکار ندارید یا اینکه می‌خواهید فلاش‌تانک قدیمی خود را تعویض کنید می‌توانید از فلاش‌تاک‌های روکار اسلیم یا کم عمق استفاده کنید و تعدادی طرح و رنگ متفاوت هم دارند. برای مشاهده این نوع می‌توانید به صفحه اختصاصی فلاش‌تانک‌های روکار مراجعه کنید.

اما اگر به دنبال طرحی به‌روزتر هستید یا می‌خواهید فضای بیشتری داخل سرویس بهداشتی خود احساس کنید می توانید فلاش‌تانک توکار استفاده کنید. باید توجه داشته باشید که نصب این نوع فلاش‌تانک‌ها در زمان طراحی یا بازسازی خانه آسان‌تر است. برای مشاهده مدل‌های توکار با قیمت مناسب و کیفیت بالا می‌توانید به صفحه اختصاصی فلاش‌تانک‌های توکار فروشگاه خیابان بنی‌هاشم مراجعه کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *