برای تغییر دکوراسیون خانه لازم است که تمامی قسمت های آن از جمله حمام و سرویس بهداشتی با یکدیگر همخوانی داشته باشند. یکی از عواملی که تاثیر بسیار زیادی روی ظاهر کلی حمام و سرویس بهداشتی می گذارد روشویی است. به همین دلیل است که روشویی ها در مدل ها و طرح های مختلفی عرضه شده اند تا با نیاز های مختلف سازگاری داشته باشند. یکی از مدل های بسیار محبوب روشویی، مدل های لاکچری هستند. قصد داریم در این مقاله درمورد روشویی لاکچری و مزایای آن توضیح دهیم.

مزایای روشویی های لاکچری

روشویی لاکچری

استفاده از روشویی های لاکچری مزایای بسیار زیادی به همراه دارد که یک روشویی معمولی نمی تواند ارائه دهد. برخی از این مزایای مهم عبارت اند از:

  • کارایی و جا دار بودن

در طراحی روشویی های لاکچری تا حد امکان سعی می شود که عملکرد و فضای قرار دادن وسایل نیز کافی باشد. روشویی های لوکس با مواد اولیه و با کیفیت ممتاز ساخته می شوند. همچنین شما می توانید بسته به نیاز ها و ترجیحات خود یکی از انواع روشویی را سفارش دهید. علاوه بر این یک روشویی لاکچری معمولا با فضای قرار دادن وسایل بیشتری ساخته می شود تا شما فضای لازم برای نگه داشتن وسایل ضروری حمام را داشته باشید.

  • افزایش جذابیت حمام و سرویس بهداشتی

همان طور که می توان انتظار داشت، مهم ترین ویژگی روشویی های لاکچری افزایش جذابیت و زیبایی حمام و سرویس بهداشتی شما است. این مدل از روشویی ها می توانند به حمام شما حس لوکس و ظریف بودن بدهند. روشویی های لوکس در طیف گسترده ای از مواد، روکش ها و سبک های طراحی تولید می شوند؛ به همین دلیل شما می توانید به راحتی روشویی لاکچری ای را که با سبک طراحی خانه شما سازگاری بیشتری دارد انتخاب کنید.

  • حفظ ارزش و قیمت

فرقی نمی کند که چه وسیله ای می خرید. بعد از خرید آن وسیله با گذر زمان ارزش خود را از دست خواهد داد. اما کاهش ارزش روشویی های لاکچری در مقایسه با دیگر مدل های روشویی بسیار کمتر است و می تواند ارزش خانه شما را در زمان فروش افزایش دهد. چرا که خریداران خانه حاضرند برای داشتن وسایل بهتر هزینه بیشتری را بپردازند.

ساخت روشویی های لاکچری

ساخت روشویی های لاکچری

  • مواد اولیه با کیفیت بالا

روشویی لاکچری که در سرویس بهداشتی و حمام لاکچری به کار می رود، معمولا با مواد اولیه با کیفیت بالا ساخته می شود تا حس لوکس بودن را به راحتی منتقل کند؛ برای مثال چوب، سنگ مرمر، سنگ گرانیت یا سنگ کوارتز از جمله موادی هستند که در ساخت روشویی های لوکس به کار برده می شوند. استفاده از چنین مواد با کیفیتی نه تنها به ظاهر بهتر روشویی کمک خواهد کرد، بلکه دوام و ماندگاری روشویی را نیز بالا خواهد برد. روشویی های لاکچری از چوب یا سنگ های صیقلی هم ساخته می شوند. همچنین در برخی از آن ها ممکن است از تزئیات جذاب تری استفاده شود تا ظاهر مجلل آن ها بیشتر نمایان شود.

  • قابل شخصی سازی کردن

روشویی لاکچری تا قبل از ساخت قابل شخصی سازی است؛ برای مثال شما می توانید اندازه، شکل و حتی قابلیت های روشویی را تا قبل از ساخت مشخص کنید. به همین دلیل است که روشویی های لاکچری می توانند بر اساس نیاز ها و ترجیحات خاص فرد طراحی و ساخته شوند. این بدین معنی است که شما نه تنها می توانید یک روشویی خریداری کنید که کاربردی باشد، بلکه می تواند سلیقه شخصی شما را نیز منعکس کند.

  • دوام بالا

یک روشویی لاکچری علاوه بر این که باید با مواد اولیه با کیفیت ساخته شود تا لوکس به نظر برسد، باید خوش ساخت نیز باشد. روشویی های لاکچری باید در برابر عوامل مختلفی مانند سایش و خراش برداشتن و مواد شیمیایی مختلف مقاومت خوبی داشته باشند تا در دراز مدت کمترین آسیب را ببیند.

ویژگی ها و لوازم جانبی روشویی لاکچری

ساخت روشویی های لاکچری

همان طور که اشاره کردیم روشویی های لاکچری می توانند با توجه به نیاز های شخصی شما طراحی شوند. برخی از ویژگی های خوبی که می توانید به یک روشویی لاکچری اضافه کنید عبارت اند از :

  • فناوری های هوشمند

روشویی های لاکچری را می توان با فناوری های نوآورانه و سیستم هوشمند ترکیب کرد؛ برای مثال ویژگی هایی مانند نور پردازی با حرکت آب درون لوله ها و همچنین به راه افتادن جریان آب بدون لمس شیر از جمله ویژگی هایی هستند که می توانند به روشویی های لاکچری اضافه کرد. چنین ویژگی هایی نه تنها به حمام شما ظاهری مدرن خواهند بخشید، بلکه سطح بهداشت را نیز ارتقا خواهند داد.

  • چراغ های LED و آینه

روشویی لاکچری قابلیت ترکیب با چراغ های LED را نیز دارد. چراغ های LED نه تنها  برای زیبایی بیشتر مناسب هستند، بلکه می توانند در تامین نور کافی نیز نقش موثری داشته باشد. چراغ های LED به دلیل مصرف انرژی بهینه و ماندگاری بالا، محبوبیت بسیار بالایی دارند.

در کنار چراغ هایLED ، استفاده از آینه در کنار روشویی نیز انتخاب مناسبی است. شما می توانید چراغ های LED را دور آینه خود قرار دهید تا زیبایی و کاربردی بودن آن را چند برابر کنید.

  • صرفه جویی در مصرف آب

یکی از ویژگی هایی که امروزه سعی می شود در اکثر وسایل مدرن مورد توجه قرار بگیرد، صرفه جویی در مصرف انرژی است. روشویی لاکچری نیز همین طور است. روشویی ای که شما انتخاب می کنید، می تواند ویژگی هایی برای مصرف بهینه آب و انرژی داشته باش؛ برای مثال روشویی می تواند با شیر های آب کم مصرف همراه شوند تا به مصرف بهینه آب و کاهش هزینه قبض آب شما کمک کند.

جمع بندی

اگر به دنبال یک روشویی مناسب برای حمام یا سرویس بهداشتی خود می گردید، یکی از بهترین انتخاب ها برای شما، روشویی های لاکچری هستند. روشویی های لاکچری طرح و مدل های بسیار مختلفی دارند. به همین دلیل شما می توانید بدون نگرانی مدلی را که با طراحی داخلی شما سازگار تر است انتخاب کنید. علاوه بر این یک روشویی لاکچری می تواند ویژگی هایی مثل فناوری های مختلف و سیستم هوشمند داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *